Ама наистина е уникална калинката. Защо ти се струва голяма, тя просто повечко си е папкала. Със сълзи се смях. Има си физиономия. Гледах някъде, че има руски списания - специални за ушиването на разни твари, но ти, разбира се, си се справила перфектно!!!!!!!!!!!!
Ама наистина е уникална калинката. Защо ти се струва голяма, тя просто повечко си е папкала. Със сълзи се смях. Има си физиономия. Гледах някъде, че има руски списания - специални за ушиването на разни твари, но ти, разбира се, си се справила перфектно!!!!!!!!!!!!
ОтговорИзтриванеHallo Diva...
ОтговорИзтриванеes ist eine ganz zauberhafte Stickerei, sie gefällt mir seehr gut!!
Liebe Grüße Klaudia