Бяло утро

Добро утро! :))

Това е картинката,която видях,ставайки тази сутрин.Не мога да не я споделя с вас-красиво е,нищо,че е студено.Аз се насладих на гледката с чаша димящо кафе.
Вземете вашата димяща чаша в ръка и се разходете с мен!






Пожелавам ви спорен и усмихнат понеделник!
Поздрав!
 Ваша Дива

Коментари

  1. Не е сутрин, кафето ми вече е изстинало ( и все така вкусно :)), но пък на фона на чудесна коледна музика се разходих из тази бяла приказка!
    Благодаря за вълшебството!

    ОтговорИзтриване

Публикуване на коментар