Voila!!!

Е,мога да се похваля вече! Дори и името ми е избродирано,което означава-завършено! Моята вълшебна зимна вечер...
Хайде,да не говоря по вече а да я покажа.Аз съм удовлетворена и се чувствам накак си по детски щастлива като я погледна.Дано ви зареди и вас с настроение!

Коментари

  1. Прекрасно е! С основание се гордееш :)) Това е поредния ти шедьовър!

    ОтговорИзтриване
  2. Tvoite zlatni, tarpelivi i uporiti race napraviha porednoto prekrasno pano! Pozdravleniq !

    ОтговорИзтриване
  3. С право си удовлетворена! Наистина е прекрасно!Личи си , че е вложено много творческо вдъхновение и изтънченост! Браво!Много , много ми харесва!
    Желая ти незабравими почивни дни и....мечти,...като в твоята бяла вълшебна приказка!

    ОтговорИзтриване
  4. Знаеш ли,,,,.за мен това не е пачуърк!
    За мен това е истинско произведение на изкуството!!!!!!
    Дълго го гледах,,,,,,,изтеглих си го на дескопа,разглеждах под лупа-СЪВЪРШЕНО Е!
    И е толкова истинско и мило!
    И тъй като съм виждала снимките ти от къщата в планината-имах усещането ,че съм застанала до онова прозорче,дето правиш снимките и това ми е гледката навън.Сякаш виждам съседната къща,затрупана със сняг,чувам вятъра как свири в прозорците,усещам духа на времето....
    Благодаря ти за прекрасното изживяване!!!!!
    Прегръщам те!

    ОтговорИзтриване
  5. Благодаря ви приятели!:) Хубаво е,че ви има! Юле,да това и за мен не е пачуърк,въпреки,че има елемент на пачуърк,но приликата спира до там!:)Искрено вярвам,че има още какво да дам на света и той-на мен ,и че фантазията ми е достатъчно бурна и жива,за да ми помогне за което!

    ОтговорИзтриване
  6. Камелия К очева12 декември 2011 г. в 14:34

    Страхотна зимна картина!Дали е пъчуърк или не, не разбирам ,но важното е, че като я гледам си представям, че се намирам сред тази прелест.

    ОтговорИзтриване

Публикуване на коментар